Szkoła Podstawowa nr 2      im. Janusza Korczaka       w Głubczycach

             

 
   
O nas
realizowane programy i  projekty
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU

SZKOLNYM 2017/2018

 

III Gminny Konkurs

"Siejąc kwiaty - pomagamy pszczołom"

      

 

         

 

         

 

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej

Chłopców w Igrzyskach Dzieci

Rocznik 2005

18.10.2017r.

Gminne Zawody w Biegach Przełajowych

Igrzyska Dzieci w kat. Dziewcząt

26.09.2017r.

 

            

 

Gminne Zawody w Biegach Przełajowych

Igrzyska Dzieci w kat. Chłopców

26.09.2017r.

 

 

 

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU

SZKOLNYM 2016/2017

 

II i III Miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie

Poezji i Pieśni Św. Jana Pawła II

w kat. recytacja

12.05.2017r.

 

         

 

II Miejsce w Opolskim Turnieju Dzieci i Żaków

w Badmintonie w kat. Dziewcząt

11.03.2017r.

 

                    

 

 

II Miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki

Ekologiczno - Prozdrowotnej

w kategorii zespoły wokalne klas IV- VI

"Aniołki Charliego"

17.11.2016r.

 

II Miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki

Ekologiczno - Prozdrowotnej

w kategorii soliści klas IV- VI

Emilia Mstowska

17.11.2016r.

II  Miejsce w Międzynarodowym Turnieju Badmintona

Dzieci i Żaków

"Mini Silesia Cup"

Anna Gałaszkiewicz

12.11.2016r.

 

I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Taekwon-do,

Tomasz Witek

Pietrowice 04. 11.2016r.

        

 

Gminne Zawody w Badmintonie

Drużynowo i Indywidualnie

oraz Halowej Piłce Nożnej

 

                  

 

 

II Gminny Konkurs pt: "Siejąc kwiaty - pomagamy

pszczołom" zorganizowany przez Publiczna Szkołę

Podstawową w Grobnikach.

     

 

            

 

II Miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

w kat. Dziewcząt Szkół Podstawowych

bieg na 1000 m

27.09.2016r.

Emilia Mstowska

 

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU

SZKOLNYM 2015/2016

 

Michał Michalewski  - Kl. III A

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski

Taekwon-do w  konkurencji układy

kategoria wiekowa 10 -12 lat

Głogówek - 16.04.2016r.

 

        

 

Tomasz Witek  - Kl. II B

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Taekwon-do

"Kłobuck Taekwon-do Cup"

28.02.2016r.

       

 

Michał Michalewski - Kl. III A

I miejsce - układy i III miejsce techniki specjalne

w Ogólnopolskim Turnieju Taekwon-do

"Kłobuck Taekwon-do Cup"

28.02.2016r.

       

       

 

Opolski Turniej Dzieci i Żaków w Badmintonie

Anna Gałaszkiewicz - V miejsce

20.02.2016r.

 

Powiatowe Zawody  "Mini Koszykówka" - 18.02.2016r.

(skład drużyny: M.Łabacz, K. Mamczur, J. Linczewska,

E. Cicio, A. Bednarz, J. Janikowska, J. Siudmak, O. Prus,

M. Bednarz, E. Kozłowska, J. Iwaszkiewicz)

 

III miejsce dla Anny Gałaszkiewicz

w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

W Mini Badmintonie Dziewcząt 2007-2008

27.01.2016r.

Gminne Zawody  "Mini Koszykówka" - 26.01.2016r.

         

(skład drużyny dziewcząt: K. Mamczur, J. Linczewska,

A. Bednarz, J. Janikowska, J. Siudmak, O. Prus,

M. Bednarz, E. Kozłowska, J. Iwaszkiewicz)

 

(skład drużyny chłopców : J. Święs, Sz. Cisaruk, B. Hutyra,

D. Wilusz, D. Klim, Sz. Gawęcki, Sz. Ślezarew,

K. Chrobostowski, F. Dąbrowa, M. Zwarycz,

A. Orzechowski, M. Lichocki)

 

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym  - 25.01.2016r.

III miejsce Magdalena Łabacz

 

Gminne Zawody "Mały Olimpijczyk"

         

 

Gminne Zawody Mini Badmintona - indywidualnie

w kategorii dziewcząt szkół podstawowych

         

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski

"Strofy o Ojczyźnie"

26.11.2015r.

Kacper Orłowski - V miejsce

Karol Dobrowolski - V miejsce

kat. I

       

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski

"Strofy o Ojczyźnie"

kat. II

Agata Pyrczak - III miejsce

Dominika Zagwocka

- wyróżnienie

 

Ido World Couple Dance Chapionschips 2015

Prus Oliwia i Luiza Lelińska

    

 

Powiatowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej

Dziewcząt oraz Gminne Zawody w grze "Dwa ognie"

- dziewcząt i chłopców

       

 

III- miejsce w Międzynarodowym Turnieju

Badmintona

Dzieci i Żaków

Głubczyce - 14.11.2015

Anna Gałaszkiewicz

 

I - miejsce w Gminnych Zawodach

w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Szkół Podstawowych

- 13.11.2015r.

 

III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach

Taekwon-do 06.11.2015r. ZS Pietrowice.

Michał Michalewski klasa III a

 

 

I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach

Taekwon-do 06.11.2015r. ZS Pietrowice.

Tomasz Witek klasa II b

       

 

I miejsce w Mistrzostwach Europy

"International Czech Taekwon-do Contest"

Ostrava - Czech  Republic

17-18 Oktorber 2015r.

Tomasz Witek klasa II b

        

 

II miejsce w Mistrzostwach Europy

"International Czech Taekwon-do Contest"

Ostrava - Czech  Republic

17-18 Oktorber 2015

 

Dominik Mazurkiewicz klasa 5a

                            

 

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

kat. klasy IV - VI

     

 

I Gminny Konkurs Ekologiczny

kat. klasy I - II

     

 

Kat. Klasy IV - VI

       

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nasz patron

Janusz Korczak
ur.22 lipca 1878
zm. 5 sierpnia 1942

Ciekawe linki